DIRECTORS’ GROUP

Marcus Davey – Chief Executive & Artistic Director
Michael Dixon – Finance and Business Resource Director
Michaela Greene – Partnerships and Impact Director
Rowan Kitching – Venue Director
Charlie Wijeratna – Commercial Director

MUSIC

Lucy Wood – Head of Music
Joe Grant – Senior Music Programmer
Jules Marks – Music Event Manager

PERFORMING ARTS

Daisy Heath – Executive Producer
Jack Prideaux – Senior Producer
Dominic Ansell – Assistant Producer
Reena Kalsi – Producer

YOUTH POLICY AND ENGAGEMENT

Tina Ramdeen – Associate Director of Young People
Diana Acayo – Youth Worker
Jack Allett – Senior Studios Technical Manager
Selom Awadzi – Stores Assistant
Grace Baylis – Senior Creative Programme Manager (Maternity Cover)
Kate Brower – Senior Programmes Business and Evaluation Manager
Lyall Bolens – Studios Technical Manager – Roundhouse Works
Rosalyn Cosgrove – Creative Programme Coordinator
Giulia Cubattoli – Programme Business Manager
Max Denison – Studios Technical Manager
Miros Gonzalez – Youth Programme Data and Operations Coordinator
Shola Gordon – Programme Manager: Freelance and Entrepreneurship
Hayley Gow – Youth Worker
Esther Griffin – Producing Assistant (Internship)
Jonas Grote – Youth Worker
Sumayah Khan – Youth Work Manager
Claire Kleinman – Workspace Coordinator
Chloe Lam – Community Programme Manager
Barbara Cotado Martinez – Youth Work Manager
Dan Eglinton – Youth Worker
Shakira Malkani – Youth Worker
Sofia Millbank – Live Events Inten
Clarice Montero – Youth Programme Data and Operations Coordinator (Maternity Cover)
Phoebe Monk – Performing Arts Programme Manager
Melissa Murdock – Senior Campus Programmes Manager
Lucy Nicholls – Education Programme Manager
Ajinkya Patil – Youth Worker
Stuart Readman – Music Programme Producer
Annie Rew Shaw – Studios Technical Assistant
Mariana Sastre – Community Programme Manager
Richard Stott – Youth Programme Administrator
Alice Such – Live Events Intern
Nathan Tuft – Senior Youth Support Manager
Amede Unuabona – Studios Coordinator
Bea Vasques – Creative Programme Coordinator
Ben Vince – Stores Assistant
Sarah Ward – Youth Programme Coordinator
Aidan Wetteland-Reid – Workspace Coordinator

BROADCAST AND DIGITAL PRODUCTION

Derek Richards – Head of Broadcast and Digital Programme
Tom Bett – Senior Producer
Piera Buckland – Film & Broadcast Producer
Verity de Cala – Trainee Podcast Producer
Marcia Derraik – Broadcast & Digital Programme Manager

TECHNICAL AND PRODUCTION

Ruth Butler – Head of Technical & Production
Matthew Ascough – Venue Technician
Jack Bass – Venue Technician
Mike Bluck – Production Manager (Music)
Ted Bridges – Venue Technician
Tony Byrnes – Technical Manager
Jess Heasman – Assistant Production Manager
Daniel Henry – Apprentice Venue Technician
Lauren Hichisson – Venue Technician
Tom Jones – Venue Technician
Adam Lovelock – Technical Manager
Caitlin McGregor-Bush – Production Manager
Steve Royle – Chief Electrician
Anya Tavkar – Production Manager (Performing Arts)
Tom Webb – Senior Technician (Electrics)

ESTATE

Andy Driver – Head of Estate
Mike Coppa – Operations Support Assistant
Malgorzata Czerniecka – Housekeeping Supervisor
Mia Dickson – Facilities Coordinator
Elena Nikiforova – Housekeeping Supervisor
Innes Rankin – Handyperson
Philip Stokes – Facilities Manager
Gary Spruds – Electrical Engineer
Egidijus Vaiciunas – Handyperson

VENUE OPERATIONS

Rachael Lund – Head of Visitor Experience
Callum Christie – Visitor Operations Manager
Kweku Coleman – Merchandise Manager
Vasilious Fountoukos – Assistant Visitor Operations Manager
Chloe Gardiner – Visitor Operations Manager
Alex Judd – Assistant Visitor Operations Manager
Cat McCurdie – Senior Visitor Operations Manager
Samantha McIlwaine – Assistant Visitor Operations Manager
Maria Silva – Assistant Visitor Operations Manager

PROJECTS

Nick Amato – Senior Project Manager

SYSTEMS AND TECHNOLOGY

Gary Halliday – Head of Systems and Technology
Rose Aitchison – Data and Insights Manager
Hannah Basford – Senior Product Owner
Joshua Chandler – Senior Systems and Technology Business Partner
Lizzy Hardy – Junior IT Technician
Daniel Hannen – IT Technician
Jack Moar – IT Operations Manager

EVENTS

Rhian Pressley – Head of Events
Miles Eady – Head of Events (Maternity Cover)
Marla Coomaraswamy – Senior Events Manager
Trushna Khatri – Events Manager
Cameron Riddell – Events Coordinator
Alice Robinson – Events Manager
Sophie Whitehead – Event Sales Manager

FOOD AND BEVERAGE

Natalie McGann – Senior Commercial Food & Beverage Manager
James Andrew – Assistant Food & Beverage Manager
Glenn Callow – Food & Beverage Supervisor – Back of House
Tre Curran – Assistant Food & Beverage Manager
Karis Richards – Assistant Food & Beverage Manager
Lauren Richards – Senior Operations Food & Beverage Manager
Oliver Rechnitz – Assistant Food & Beverage Manager
Waddah Sinada – Assistant Food & Beverage Manager

FINANCE

Thalvin Chauhan – Head of Finance and Business Planning
Mollie Chandler – Finance Assistant
Jessica Harris – Finance Assistant
Ramona Ivan – Finance Manager
Pavlina Pina Jorge – Finance Support Manager
Alya Kassim – Assistant Management Accountant
Helen Magee – Payroll Accountant

PEOPLE

Janice Charles – Head of People
Alex Amiri – Learning & Development Business Partner
Hannah Hebouche – People Partner
Sarah Higgs – People Partner
Gloria Okeowo – People Team Coordinator

SUPPORT

Renu Mehto – PA to Chief Executive & Artistic Director
Tallulah Moore – PA to Chief Executive & Artistic Director (Maternity Cover)
Lauren Soley – Team Administrator & PA to Venue Director

MARKETING & TICKETING

Kimberley Taylor – Head of Marketing (Maternity Cover)
Grace Atkinson – Social Media and Content Manager
Sophie Beckwith – Senior Ticketing Manager
Saskia Burrows – Marketing Assistant
Libby Dougall – Ticketing Supervisor
Chryshelle Ducusin – Ticketing Assistant
Louise Ellis –  Senior Marketing Manager – Youth and Impact
Bayan Goundarzpour – Ticketing Supervisor
Charlie Honeysett – Ticketing Assistant
Lucy Ives – Ticketing Supervisor
Ben Mastin – Ticketing Assistant
Luwam Mekonen – Membership & Customer Engagement Manager
Kalisha Patel – Youth Marketing Manager
Faye Robinson – Ticketing Supervisor
Anton Smirnoff – Membership Coordinator
James Steel – Ticketing Manager
Alessa Tinne – Ticketing Assistant
Alisia Usher – Marketing Coordinator
Surya Varatharajan – Youth Marketing Coordinator
Vanessa Wai – Marketing Manager
James Wallace – Marketing Manager
Zoe Walton – Ticketing Assistant

DIVERSITY & INCLUSION

Marc Elliott – Equality, Diversity and Inclusion Lead

COMMUNICATIONS

Eden Martin – PR and Ambassador Manager

PARTNERSHIPS AND PHILANTHROPY TEAM

Louise Ajdukiewicz – Associate Director of Development (Maternity Cover)
Denise Domfe – Philanthropy Manager
Charlotte Gray – Trusts and Statutory Manager
Lily Greensmith – Senior Corporate Partnerships Manager
Stephen Hartill – Senior Philanthropy Manager
Angela Huang – Partnership & Philanthropy Event Manager
Kate Hollis – Trusts and Statutory Coordinator
James Mason – Corporate Partnerships Coordinator
Caitlin Reilly – Philanthropy and Events Coordinator
Dylan Williams – Corporate Partnerships Manager